Policja poszukuje zabójcy 14-latka z Wielkopolski!

15 listopad 2018
Policja poszukuje zabójcy 14-latka z Wielkopolski! Wielkopolska Policja

W związku z zabójstwem 14 letniego chłopca w Gogolewie koło Gostynia poszukiwany jest Zbigniew Ptaszyński (49 l). Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego wyznaczona jest nagroda. 

W jednym z domów jednorodzinnych we wsi Gogolewo, gmina Krobia w województwie Wielkopolskim znaleziono ciało 14-latka. Trwa obława policyjna za Zbigniewem Ptaszyńskim (49 lat). Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego wyznaczona jest nagroda. 

Mężczyzna może poruszać się granatowym Seatem Cordoba o numerach rejestracyjnych PGS 18259. Kontakt - telefon alarmowy 112.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.