Areszt dla sprawców rozboju we Wschowie

24 maj 2016
Autor: 
KPP Wschowa

5 maja 2016 roku we Wschowie doszło do rozboju na pracowniku stacji paliw przy ulicy Moniuszki.

Około godz. 02.30 na stację wszedł mężczyzna, który na twarzy miał szalik a na głowie czapkę. Podszedł do sprzedawcy i przykładając mu nóż do gardła zażądał wydania alkoholu, papierosów i gotówki.

39-letni pracownik stacji obawiając się o swoje życie przekazał im dwie butelki wódki, papierosy oraz pieniądze w kwocie 100 zł, wszystko o łącznej wartości 164,80 zł.

17 maja sprawców napadu zatrzymano. Okazało się, że było ich dwóch. Są w wieku 17 i 19 lat. Prokurator Rejonowy we Wschowie skierował do sądu wnioski o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec nich. Sąd Rejonowy wnioski uwzględnił i zastosował wobec oskarżonych tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u