Zatrzymali złodzieja Suzuki

24 maj 2016
Autor: 

Funkcjonariusze z Placówki SG w Świecku ujawnili motocykl Suzuki, który wcześniej został skradzionym na terytorium Niemiec.

W poniedziałek (23 maja) około godziny 4-ej na drodze krajowej nr 2 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód Volkswagen T4. W przestrzeni ładunkowej pojazdu przewożony był motocykl marki Suzuki. Kierowca i pasażer volkswagena nie posiadali dokumentów motocykla, chociaż twierdzili, że jednoślad jest ich własnością.

Sprawdzenie w bazach danych potwierdziło, że motocykl, którego wartość oszacowano na 15 tys. zł, został skradziony na terytorium Niemiec. 25-letni kierowca i 21-letni pasażer zostali zatrzymani. Ponieważ kierowca nie posiadał ważnych dokumentów volkswagena, którym jechali, został również ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Zatrzymanych mężczyzn oraz motocykl przekazano policjantom ze Słubic, którzy dalej prowadzić będą sprawę przewożenia pochodzącego z kradzieży pojazdu.

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u