Kontrola ITD na trasie S3. Pęknięta tarcza hamulcowa i zużyte opony w ciężarówce (ZDJĘCIA)

23 listopad 2018
Autor: 
Kontrola ITD na trasie S3. Pęknięta tarcza hamulcowa i zużyte opony w ciężarówce WITD Gorzów Wlkp.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 22 listopada. Na drodze ekspresowej S3 w pobliżu Skwierzyny inspektorzy z WITD w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy przewożący odpady.

Pojazdem przewożono trociny z Murzynowa do Żar. Po skontrolowaniu wszystkich dokumentów inspektorzy dokładnie sprawdzili stan techniczny ciężarówki. Wówczas okazało się, że opony na trzeciej osi pojazdu były nadmiernie zużyte i uszkodzone, a tarcza hamulcowa na lewym kole przedniej osi pojazdu była popękana.

- Inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu oraz zakazali jego używania do czasu usunięcia wszystkich nieprawidłowości. Dodatkowo wobec przewoźnika drogowego oraz zarządzającego transportem zostaną wszczęte postępowania administracyjne w sprawie nałożenia kary pieniężnej - mówi Bogdan Trzpis, Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u