Potrącenie dwóch pieszych na al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

24 listopad 2018
Autor: 
Potrącenie dwóch pieszych na al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 listopada. Chwilę przed godziną 17:00 na al. Wojska Polskiego kierujący samochodem osobowym potrącił dwie kobiety przechodzące po przejsciu dla pieszych. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio jechał prawym pasem ruchu al. Wojska Polskiego w kierunku ronda PCK. Na wysokości sklepu z elektroniką potrącił on dwóch pieszych. Kobiety znajdowały się na przejściu dla pieszych.

Na miejsce wysłano patrol policji oraz dwa zespoły pogotowia. Policjanci od razu zabezpieczyli teren akcji, a ratownicy przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu. Obie kobiety zostały zabrane do szpitala, gdzie przejdą szczegółowe badania. Ze wstępnych informacji wynika, że doznały one tylko ogólnych potłuczeń.

Prawy pas ruchu al. Wojska Polskiego jest zablokowany. Policjanci nieustannie prowadzą tam czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u