Skwierzyna: Brawura szkodzi. Osobówka uderzyła w przyczepkę drogowców na S3 (ZDJĘCIA)

02 grudzień 2018
Autor: 
Brawura szkodzi. Osobówka uderzyła w przyczepkę drogowców na S3 OSP Skwierzyna

Kierujący samochodem osobowym jadąc trasą S3 uderzył na wysokości Skwierzyny w przyczepkę służby drogowej. Przód pojazdu został mocno uszkodzony. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 2 grudnia, o godzinie 11:10. Kierujący pojazdem marki Opel Astra poruszał się po trasie S3 w kierunku Międzyrzecza. Na 112 kilometrze na wysokości Skwierzyny uderzył on w oznakowaną przyczepkę służby drogowej. Zderzenie było na tyle silne, że samochód odbił się od niej i zahaczył jeszcze o paletę z betonowymi krawężnikami.

Do akcji wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza oraz kolejne dwa pojazdy z jednostki OSP w Skwierzynie. Strażacy po odgrodzeniu terenu działań zabezpieczyli rozbitego Opla oraz zneutralizowali wyciekające z niego płyny eksploatacyjne.

W międzyczasie na trasie S3 przybył jeszcze patrol policji. - Wówczas okazało się, że dwa inne pojazdy przejechały w czasie zdarzenia po rozrzuconych częściach. Kierowcy samochodów zgłosili mundurowym pewne usterki - relacjonują na swojej stronie ochotnicy ze Skwierzyny.

Fot. OSP SkwierzynaRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u