Uwaga ślisko!

06 grudzień 2018
Autor: 
Uwaga ślisko! Internauta

Dziś nad ranem, około godz. 7.30 kierująca samochodem osobowym Kia Picanto nie opanowała pojazdu i wpadła do rowu. Kobieta trafiła do szpitala.

Z relacji świadków, którzy poinformowali nas o tym wydarzeniu wynika, że pani nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Na miejsce skierowano patrol policji.

Noga z gazu

Dziś w dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu, początkowo możliwe opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wystąpi w pierwszej połowie nocy od 3°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni (pogodynka.pl).

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Dziękujemy. 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u