Piękna akcja nowosolskiej policji! Funkcjonariusze pomagali Mikołajowi

06 grudzień 2018
Autor: 

Nowosolscy policjanci wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili Oleńkę Łuczak. Córeczka funkcjonariusza rewiru dzielnicowych od trzech lat zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu. Policjanci pomogli Mikołajowi wręczyć 6-latce prezenty, żeby chociaż przez chwilę zapomniała o chorobie.

W czwartek, 6 grudnia, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili Oleńkę Łuczak. Dziewczynka jest córką policjanta - dzielnicowego z Gminy Nowe Miasteczko. U Oli w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu. Kiedy wszyscy myśleli, że wygrała, że może wrócić do rówieśników i że może cieszyć się z odrastających włosków, przy rutynowej kontroli spadł na rodzinę prawdziwy głaz informacji: nawrót choroby i kolejna skomplikowana operacja, chemioterapia, radioterapia oraz powrót na onkologię.

Policjanci przekazali Oli maskotki, które zostaną wystawione na aukcję internetową „Bazarek dla Oleńki Łuczak”, z której pieniądze zostaną przekazane na jej leczenie. Mając na uwadze ogromne koszty leczenia, nowosolscy policjanci postanowili wyjść z inicjatywą pomocy. Funkcjonariusze w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli - insp. Grzegorza Karpińskiego złożyli życzenia Oli oraz jej rodzinie i życzyli przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia spokojnych i zdrowych świąt już w domu, razem z rodziną, a nie w szpitalu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się do pomocy dla chorej Oleńki.
„Darowizna dla Oli” Bank PKO BP – Adrian Łuczak numer konta: 23102022120000500200345132

Największym prezentem dla rodziny dziewczynki będzie informacja o powrocie do zdrówka chorej Oleńki.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u