Osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo pod Krosnem Odrzańskim (ZDJĘCIA)

06 grudzień 2018
Autor: 
Osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo pod Krosnem Odrzańskim OSP Dąbie

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 grudnia. Na trasie Dąbie - Brzeźnica samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat jechał prawdopodobnie od strony Brzeźnicy. Na łuku drogi z nieznanych przyczyn przeciął on przeciwległy pas ruchu, a następnie czołowo uderzył w drzewo. Zderzenie musiało być dość silne, ponieważ z pojazdu odpadło wiele elementów karoserii.

Do działań wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz pobliskich ochotników z Dąbia. Przybył też zespół pogotowia oraz patrol policji. Kierowca osobówki po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.