Wypadek pod Sulechowem. Jeden z pojazdów wpadł do rowu i przewrócił się (ZDJĘCIA)

07 grudzień 2018
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Jeden z pojazdów wpadł do rowu i przewrócił się OSP Trzebiechów

Wszystko wydarzyło się na trasie Trzebiechów - Sulechów w piątek, 7 grudnia, o godzinie 15:20. Jeden z pojazdów wpadł do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 278 na skrzyżowaniu do miejscowości Głuchów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierujących wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na Volkswagenie jadącym od Trzebiechowa. Czujny kierowca chciał uniknąć zderzenia, lecz zrobił to tak niefortunnie, że pojazd wpadł do rowu i przewrócił się na lewy bok. W osobówce wybuchły poduszki powietrzne.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz ochotników z pobliskiego Trzebiechowa. Dojechał również patrol policji i zespół pogotowia, który zajął się poszkodowanym kierowcą Volkswagena. Mężczyzna po krótkim opatrzeniu został przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Działania na miejscu zdarzenia nieustannie prowadzą policjanci oraz strażacy z OSP Trzebiechów, którzy oświetlają teren akcji. Pas ruchu w kierunku Sulechowa nadal jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo. Pojazdy będzie można odholować dopiero gdy funkcjonariusze otrzymają informację o stanie zdrowia kierującego Volkswagenem.

Pierwszą informację o wypadku wysyłaliśmy w naszym systemie powiadamiania. Zachęcamy do zapisywania się: KLIKNIJ TUTAJ i postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u