Wypadek pod Trzebiechowem. Auto z ośmioma obcokrajowcami uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)

10 grudzień 2018
Autor: 
Wypadek pod Trzebiechowem. Auto z ośmioma obcokrajowcami uderzyło w drzewo OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 grudnia. O godzinie 20:40 na trasie Trzebiechów - Ostrzyce samochód osobowy wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. W pojeździe jechało ośmiu obcokrajowców. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

Kierujący pojazdem marki Kia Carnival jechał od strony Trzebiechowa. Nagle z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo. - W samochodzie podróżowało 8 osób. To obcokrajowcy, Hindusi oraz Gruzini - mówi dla NewsLubuski.pl dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków.

Z Sulechowa wysłano do działań 2 zastępy straży pożarnej oraz 3 zespoły pogotowia. Na miejsce przybyli także pobliscy ochotnicy z Trzebiechowa i Klenicy. W czasie gdy część strażaków zabezpieczała rozbity pojazd, reszta pomagała załogom pogotowia w opatrywaniu poszkodowanych.

W wyniku wypadku osiem osób zostało przetransportowanych do szpitali w Zielonej Górze, Sulechowie oraz Wolsztynie. Trzy osoby zostały ciężej ranne. Wszystkie doznały urazu nóg, a u jednej podejrzewa się nawet uraz kręgosłupa.

Na miejscu cały czas działają służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana.

Godzina 23:50 - Swoje czynności nadal prowadzą policjanci. Trasa Trzebiechów-Ostrzyce nieustannie jest zablokowana.

 • Dwa pojazdy zderzyły się w Zielonej Górze. Jedno z aut wjechało na skarpę! (ZDJĘCIA)

  Dwa pojazdy zderzyły się w Zielonej Górze. Jedno z aut wjechało na skarpę! (ZDJĘCIA)

  Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Na miejsce wezwane zostały służby. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 • Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 • Do strażackich komend trafiły tabletki z jodkiem potasu. "Jest to standardowa procedura"

  Do strażackich komend trafiły tabletki z jodkiem potasu. "Jest to standardowa procedura"

  Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej otrzymały tabletki z jodkiem potasu. Powód? Sytuacja w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u