Kolizja na rondzie PCK w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa pojazdy (ZDJĘCIA)

10 grudzień 2018
Autor: 
Kolizja na rondzie PCK w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa pojazdy Redakcja

Oba pojazdy zderzyły się na rondzie PCK w Zielonej Górze w poniedziałek, 10 grudnia, po godzinie 22:00. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Ford Focus wjechał na rondo od ul. Zjednoczenia. Na wysokości al. Wojska Polskiego czołowo uderzył w jego prawy bok Citroen zielonogórskich wodociągów.

Do działań wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W międzyczasie przybył też podstawowy zespół pogotowia. Ratownicy medyczni sprawnie przebadali uczestników zdarzenia. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

W wyniku zdarzenia zablokowany był jeden pas ruchu. Na miejscu przez około godzinę działali policjanci. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u