Czołowy wypadek dwóch osobówek na trasie Świdnica-Piaski (ZDJĘCIA)

11 grudzień 2018
Autor: 
Czołowy wypadek dwóch osobówek na trasie Świdnica-Piaski Czytelnik

Do wypadku doszło we wtorek, 11 grudnia, o godzinie 6:45. Na odcinku drogi krajowej nr 27 na wysokości Piasek czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana.

Pojazdy zderzyły się na wysokości zjazdu do wsi. Kierująca osobowym Volkswagenem chciała prawdopodobnie wjechać do miejscowości. Kiedy była już na przeciwległym pasie ruchu czołowo zderzyła się Citroenem. Siła zderzenia była stosunkowo duża, ponieważ oba pojazdy wypadły z jezdni i leżą w dużej odległości od siebie. Ponadto na drogę rozsypało się wiele elementów karoserii.

Do zdarzenia wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz zespół pogotowia. W czasie gdy ekipa karetki badała uczestników, strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy. Do szpitala na szczegółowe badania przetransportowana została kierująca Volkswagenem.

Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu będzie można ruszyć dopiero po uzyskaniu przez policjantów informacji o stanie zdrowia poszkodowanej kobiety. Miejsce wypadku można objechać przez Piaski.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u