Śmiertelny wypadek koło Drezdenka. Auto z impetem uderzyło w drzewo (ZDJĘCIA)

21 grudzień 2018
Autor: 
Śmiertelny wypadek koło Drezdenka. Auto z impetem uderzyło w drzewo KPP Strzelce Kraj.

Do wypadku doszło w piątkowy poranek, 21 grudnia, około godziny 8:00 w Niegosławiu koło Drezdenka. Na miejscu zgięło dwóch młodych mężczyzn. Auto, którym jechali z dużą siłą uderzyło w przydrożne drzewo.

Tragedia miała miejsce na jednej z ulic w Niegosławiu (gmina Drezdenko). Osobowy Volkswagen, w którym jechało dwóch młodych mężczyzn w wieku 22 i 21 lat z dużą siłą uderzył w przydrożne drzewo. Do zderzenia doszło na wysokości około 2 metrów.

Do akcji natychmiast wysłano służby ratownicze. Aby uwolnić uczestników wypadku, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Nietety pomimo błyskawicznej rekacji służb, kierowca oraz pasażer osobówki zginęli na miejscu.

Policjanci z Strzelec Krajeńskich i Drezdenka wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. - Bardzo istotne będą dowody oraz inne czynności procesowe wykonane przez technika kryminalistyki i prokuratora - mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi przypominamy, że jezdnia może być śliska i niebezpieczna. - Pamiętajmy o zdjęciu nogi z gazu i zachowaniu szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Wzajemny szacunek i pokora wpłynie pozytywnie na nasze bezpieczeństwo - apeluje Bartos.

 • Policja podsumowała 2022 rok na drogach. Doszło do 499 wypadków, w których zginęły 63 osoby!

  Policja podsumowała 2022 rok na drogach. Doszło do 499 wypadków, w których zginęły 63 osoby!

  Miniony rok był najbezpieczniejszym pod względem liczby wypadków na lubuskich drogach. Lubuska policja udostępniła garść statystyk za 2022.

 • Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Lubuscy policjanci otrzymali cztery nowe radiowozy elektryczne. Pojazdy trafią do komend w Gorzowie Wielkopolskim, Nowej Soli, Strzelcach Krajeńskich i Wschowie.

 • Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u