Pobicie kobiety pod dyskoteką w centrum Zielonej Góry. Poszukiwany sprawca

21 grudzień 2018
Autor:  Redakcja
Pobicie pod dyskoteką w centrum Zielonej Góry. Poszukiwany sprawca Redakcja/zdjęcie poglądowe

Komisariat Policji I w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi śledztwo o czyn z art. 156 § 1 pkt 2 kk o sygnaturze akt KP I 2114/18, RSD 1145/18, Pr1Ds. 2680.2018 w sprawie uszkodzenia ciała kobiety w dniu 4 sierpnia 2018 roku ok. godz. 2:30 w Zielonej Górze w klubie muzycznym X-DEMON.

Sprawca uderzył pokrzywdzoną pięścią w twarz wskutek czego doznała ona urazu tępego gałki ocznej co spowodowało ślepotę prawego oka. Obrażenia te spowodowały ciężkie kalectwo pokrzywdzonej.

W związku z powyższym Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków tego zdarzenia, którzy pomogą w ustaleniu sprawcy uszkodzenia ciała. Poszukiwana jest również kobieta w wieku ok. 20-25 lat, o czarnych długich włosach, która dosiadła się do pokrzywdzonej i która po uderzeniu pokrzywdzonej w twarz przepraszała ją za całe zajście.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze,
Os.Pomorskie 8a, tel: 68 4761329, 68 4761311 lub nr 112, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u