Usiłował zmusić chłopca aby wsiadł do jego auta. Groził mu nożem

21 grudzień 2018
Autor: 
Usiłował zmusić chłopca aby wsiadł do jego auta. Groził mu nożem Redakcja/ Zdjecie pogladowe

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada br. na ulicy Technologów w Zielonej Górze. Nieznany sprawca usiłował zmusić małoletniego chłopca, wbrew jego woli, do wejścia do samochodu. Na szczęście chłopiec zdołał uciec, teraz policja szuka świadków zdarzenia oraz samego sprawcy.

- Nieznany sprawca grożąc użyciem przedmiotu przypominającego wyglądem nóż, usiłował zmusić małoletniego chłopca, wbrew jego woli, do wejścia do samochodu. Sprawca celu nie osiągnął z uwagi na wyswobodzenie się i ucieczkę małoletniego. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Pojazd jakim poruszał się sprawca to najprawdopodobniej bus koloru szarego z ciemnymi szybami oraz kratami na oknach lub wewnątrz. Sytuacja miała miejsce w Zielonej Górze na ulicy Technologów przy bloku numer 77B.

Zielonogórska Policja prosi wszystkie osoby, które maja jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z KMP w Zielonej Górze, ul. Partyzantów 40 p.217, tel: 68 4762173, 68 4762150 lub 112, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u