Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta

23 grudzień 2018
Autor: 
Kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta Redakcja

W niedzielę, 23 grudnia, kilkadziesiąt minut po północy na najbardziej newralgicznym skrzyżowaniu w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 grudnia. Na środku skrzyżowania ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego zderzyły się dwa samochody osobowe - Kia oraz Volkswagen.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano również zespół pogotowia, którego załoga przebada wszystkich uczestników stłuczki.

Osobówki biorące udział w zdarzeniu oraz pojazdy służb niemalże całkowicie zablokowały skrzyżowanie. Wszystko wskazuje na to, że nikomu nic poważnego się nie stało, a całość zostanie zakwalifikowana jako kolizja drogowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u