Renault zderzyło się z BMW i uderzyło w barierkę na wiadukcie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

24 grudzień 2018
Autor: 
Renault zderzyło się z BMW i uderzyło w barierkę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 grudnia, około godziny 10:30. Na wiadukcie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze zderzyły się dwa samochody. Stworzyły się długie korki.

Kierowca pojazdu marki Renault jadąc w kierunku Elektrociepłowni najechał na tył BMW. Następnie osobówka odbiła się od niego i wpadła w barierkę energochłonną. Zderzenie było dość silne, w Renault wybuchły poduszki powietrzne. Podróżowała w nim tylko jedna osoba - mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Uczestnicy stłuczki nie doznali poważniejszych obrażeń. Wszyscy opuścili samochody o własnych siłach i nie potrzebują pomocy medycznej.

Lewy pas ruchu jest zablokowany. W związku ze zdarzeniem na ul. Zjednoczenia stworzyły się długie korki. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u