Osobówka uderzyła w znak drogowy w Nowogrodzie Bobrzańskim

27 grudzień 2018
Autor: 
Osobówka uderzyła w znak drogowy w Nowogrodzie Bobrzańskim Czytelnik

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 grudnia, o godzinie 10:10. W Nowogrodzie Bobrzańskim na skrzyżowaniu z drogą na Żagań kierowca samochodu osobowego uderzył w znak. Na miejsce wysłano strażaków i policjantów.

Pierwszy sygnał o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika zapisanego w systemie powiadamiania.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca pojazdu marki Fiat Punto jechał prawdopodobnie ul. Henryka Brodatego (DK-27) i skręcał w ulicę Juliusza Słowackiego w kierunku Żagania. Nagle podczas wykonywania manewru osobówka wpadła w poślizg, zjechała z drogi i uderzyła w znak drogowy. W aucie znajdowała się tylko jedna osoba.

O godzinie 10:40 na miejsce zdarzenia przybył zastęp ochotników z Nowogrodu Bobrzańskiego oraz patrol zielonogórskiej drogówki. Kierowca Fiata nie doznał poważniejszych obrażeń. Opuścił on pojazd o własnych siłach i nie potrzebował pomocy medycznej.

Strażacy na czas obsługi zdarzenia zablokowali część pasa ruchu w kierunku Żagania. Musieli oni zneutralizować olej rozlany na jezdni. Pomimo to ruch odbywał się sprawnie i bez większych utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u