Zamknęli psa i kota w mieszkaniu - pojechali na święta. W akcji straż i policja

27 grudzień 2018
Autor: 
Zamknęli psa i kota w mieszkaniu - pojechali na święta. W akcji straż i policja Biuro Ochorny Zwierząt

W niedzielę, 23 grudnia, późnym wieczorem, na jednym z zielonogróskich osiedli pojawili się strażacy, policjanci oraz wolontariusze Biura Ochrony Zwierząt. W jednym z bloków lokatorzy skarżyli się na głośny skowyt psa dobiegajacy z mieszkania na pierwszym piętrze.

Ze zgłoszenia od mieszkańców bloku wynikało, że pies od 4 dni głośno wyje w jednym z lokali na pierwszym piętrze. Strażacy rozstawili drabinę, i przez okno weszli do mieszkania. W środku był pies i kot. - W mieszkaniu pełno odchodów więc nie mamy wątpliwości, że nikt nie przychodził aby choć zwierzaki nakarmić czy dać im wody - czytamy na stronie Biura Ochrony Zwierząt.

Pewnie pojechali na Święta zostawiając zwierzęta samym sobie. - dodaje BOZ. Sprawa została zgłoszona na prokuraturę. Pies znalazł już dom tymczasowy, fundacja szuka domu dla kotki.

Wiecej o sprawie przeczytacie na profilu Biura Ochorny Zwierząt.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u