Dachowanie osobówki pod Nowogrodem Bobrzańskim. Na drogach jest ślisko

28 grudzień 2018
Autor: 
Dachowanie osobówki pod Nowogrodem Bobrzańskim. Na drogach jest ślisko Czytelnik

Śliskie drogi nie są przeszkodą dla niektórych kierowców, którzy decydują się na jazdę bez zachowania ostrożności. Podobnie było w piątek, 28 grudnia, na trasie Dobroszów Wielki - Nowogród Bobrzański. O godzinie 11:50 dachował tam samochód osobowy.

Kierowca pojazdu marki Dodge jechał od strony Nowogrodu Bobrzańskiego. Na ostatnim zakręcie, tuż przed Dobroszowem Wielkim, osobówka prawdopodobnie wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu, skąd dachując wypadła z trasy. Autem podróżowała tylko jedna osoba.

Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz miejscowych ochotników. W międzyczasie do akcji wyruszył także podstawowy zespół pogotowia z podstacji w Nowogrodzie Bobrzańskim. Strażacy od razu zabezpieczyli teren działań oraz rozbitego Dodge-a. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach i nie doznał poważniejszych obrażeń.

Po kilkudziesięciu minutach od przyjazdu strażaków na miejsce dojechała pomoc drogowa oraz patrol policji. Służby zablokowały część pasa w kierunku Nowogrodu. Pomimo to ruch odbywa się dość płynnie.

Obecne warunki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na koncentrację. Ponadto na wielu drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u