Bus wypadł z drogi pod Zieloną Górą. To standardowe miejsce

09 styczeń 2019
Autor: 
Bus wypadł z drogi pod Zieloną Górą. To standardowe miejsce Czytelnik

Do zdarzenia doszło w środę, 9 stycznia, na rondzie Piastów Śląskich. Około godziny 15:00 kierowca busa zjeżdżając z ronda wypadł z drogi. Nie doznał on żadnych obrażeń.

Kierujący pojazdem marki Iveco zjeżdzał z ronda w kierunku Trasy Północnej. Nagle wpadł on w poślizg. Samochód obrócił się, wypadł z trasy i nieznacznie uderzył w skarpę. To newralgiczne miejsce, w którym często dochodzi do podobnych zdarzeń.

Kierowcy nic poważnego się nie stało. Obyło się również bez wzywania patrolu policji.

Ruch na trasie odbywa się bez utrudnień. Na miejscu pracuje już pomoc drogowa, która zholuje Iveco. Gdy auto będzie pakowane na lawetę, ruch zostanie chwilowo wstrzymany.

Obecne warunki atmosferyczne bardzo niekorzystnie wpływają na jazdę. Z powodu opadów deszczu na wielu drogach jest ślisko. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez wiadomość na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u