Kierowca autobusu potrącił pieszego na pasach w Sulechowie. Droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

11 styczeń 2019
Autor: 
Kierowca autobusu potrącił pieszego na pasach w Sulechowie. Droga jest zablokowana Czytelnik

W piątek, 11 stycznia, przed godziną 18:30 na ul. Okrężnej w Sulechowie kierowca autobusu potrącił kobietę przechodzącą po przejściu dla pieszych. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło na wysokości Bramy Piastowskiej kilkadziesiąt metrów przed przystankiem. Kierowca prywatnego przewoźnika jechał ul. Okrężną w kierunku ronda Piłsudzkiego. Nagle z nieznanych przyczyn potrącił on pieszą, który przechodziła po pasach.

Na miejsce wysłano patrol policji oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Policjanci od razu zablokowali drogę, a ratownicy zajęli się poszkodowaną kobietą. Ekipa karetki zadecydowała o przetransportowaniu jej do szpitala, gdzie przejdzie badania. Obecnie nie wiadomo w jakim dokładnie jest stanie.

Ulica Okrężna jest zablokowana. Utrudnienia z mogą potrwać jeszcze przez około 2 godziny. Funkcjonariusze cały czas prowadzą tam czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu.

Dziś to kolejne takie zdarzenie z udziałem autobusu. Około godziny 13:30 kierowca MZK potrącił w Zielonej Górze młodego mężczyznę, który miał wejść pod pojazd.

Godzina 19:30 - Przejazd w kierunku ronda PCK nadal jest niemożliwy. Służby odblokowały jednak pas ruchu w kierunku skrzyżowania z ul. Kościuszki i al. Niepodległości.

Godzina 22:20 - Autobus został zholowany przez pomoc drogową. Ruch odbywa się już w obu kierunkach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u