Urad: Dachowanie samochodu osobowego. 1 osoba poszkodowana

18 styczeń 2019
Autor: 
Urad: Dachowanie samochodu osobowego. 1 osoba poszkodowana Redakcja/Zdjecie poglądowe

Do zdarzenia doszło w piatek, 18 stycznia, około godziny 15 na Drodze Krajowej numer 29, na wysokości miejscowości Urad. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i dachował. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Zdarzenie miało miejsce na 19 kilometrze i 500 metrze Drogi Krajowej numer 29, na wysokosci miejscowości Urad. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem osobowym z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i dachował, w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratownicze, zablokowany jest jeden pas jezdni - policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u