Ciężarówka zderzyła się z osobówką na trasie S3 pod Zieloną Górą. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

29 styczeń 2019
Autor: 
Ciężarówka zderzyła się z osobówką na trasie S3 pod Zieloną Górą Redakcja

We wtorek, 29 stycznia, około godziny 17:05 na trasie S3 pod Zieloną Górą doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga w kierunku Nowej Soli była zablokowana.

Do zdarzenia doszło na trasie S3 w kierunku Nowej Soli kilkaset metrów za stacją paliw. Na wysokości Ługowa kierujący ciężarówką marki Scania zderzył się z osobowym Fordem Focus. Zderzenie musiało być dość silne. Ford zatrzymał się na barierze energochłonnej, ma mocno zniszczony przód oraz prawy bok. Obecnie nie wiadomo jeszcze jak dokładnie doszło do tego incydentu.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz samochód pobliskich ochotników. Przybył również zespół pogotowia oraz policyjne patrole z Wydziału Ruchu Drogowego. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca Forda. Został on przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Trasa S3 w kierunku Nowej Soli była zablokowana przez ponad 30 minut. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem. Na miejscu nieustannie pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. - Utrudnienia mogą potrwać wstępnie do godziny 20:00 - informuje pracownik Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u