Alarm bombowy w Tesco w Zielonej Górze. Ewakuowano klientów oraz personel
Wyróżniony

31 styczeń 2019
Alarm bombowy w Tesco w Zielonej Górze. Ewakuowano klientów oraz personel Alert Zielona Góra

W czwartek, 31 stycznia, kilka minut przed godziną 12 w Tesco przy ulicy Energetyków została przeprowadzona ewakuacja, ma to związek z podejrzeniem podłożenia ładunku wybuchowego na terenie sklepu.

Na miejscu jest już zielonogórska policja oraz straż pożarna, wejścia do sklepu zabezpiecza ochrona. Na miejscu jest również policyjny przewodnik psa. Trwa przeszukiwanie obiektu.

Policja zamknęła również wjazd na teren parkingu przed galerią.

Zdarzenie jest prawdopodobnie kolejnym głupim żartem, na który służby muszą reagować. Nie wiadomo jak długo klienci oraz personel nie będą mogli wrócić do sklepu, nieoficjalnie mówi się o blisko 3 godzinach.

Ewakuacja Tesco w Zielonej Górze to nie odosobniony przypadek. W całej Polsce straż pożarna wspólnie z policją przeprowadza ewakuacje innych galerii Tesco, m.in. w Legnicy. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u