Zielona Góra: Strażacy jechali do pożaru, zderzyli się z osobówką (ZDJĘCIA, FILM)

06 luty 2019
Autor: 
Zielona Góra: Strażacy jechali do pożaru, zderzyli się z osobówką Redakcja

Strażacy z Zielonej Góry dostali zgłoszenie o pożarze. Kiedy jechali do akcji, na ul. Długiej zderzyli się z samochodem osobowym. Na miejsce wezwano policję i pogotowie.

W środę, 6 lutego, około godziny 19:45 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze mieli interweniować przy pożarze śmietnika. Kiedy dojeżdżali na miejsce, na ulicy Długiej zderzyli się z samochodem osobowym marki Toyota Corolla kierowanym przez starszego mężczyznę.

Jak widać po zdjęciach, najbardziej ucierpiała osobówka. Ma ona mocno zniszczony lewy bok. Z kolei w wozie strażackim uszkodziła się jedynie drabinka oraz kawałek przedniej lampy i zderzaka.

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wkrótce przybył również specjalistyczny zespół pogotowia. Nikt z osób biorących udział w zdarzeniu nie potrzebował jednak pomocy medycznej.

Lewy pas ruchu w kierunku ul. Dąbrówki jest zablokowany. Policjanci nieustannie prowadzą tam swoje czynności.

Godzina 21.55: - Winnym kolizji jest kierowca samochodu straży pożarnej. To on wjechał na prawy pas, którym poruszała się Toyota - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji. W ustaleniach pomógł miejski monitoring oraz świadek zdarzenia. Winny został ukarany mandatem karnym.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u