Kolizja dwóch osobówek w Zielonej Górze. Droga zablokowana

09 luty 2019
Autor: 
Kolizja dwóch osobówek w Zielonej Górze. Droga zablokowana Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 9 lutego, po godzinie 13:30. W Zielonej Górze na ul. Kazimierza Wielkiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Nissan Micra jechał ulicą Kazimierza Wielkiego w kierunku ul. Chrobrego. Na skrzyżowaniu z ul. Ułańską czołowo uderzył on w prawy bok Suzuki.

Do zdarzenia wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybył również patrol policji. W czasie gdy strażacy zabezpieczali rozbite pojazdy, ekipy pogotowia badała kierowcę Suzuki. Na szczęście prawdipodobnie nie doznał on poważniejszych obrażeń.

Przejazd ulicą Ułańską do al. Niepodległości jest zablokowany. Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u