Zderzenie dwóch osobówek na ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Stworzyły się korki (ZDJĘCIA)

14 luty 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek na ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Stworzyły się korki Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 lutego, na skrzyżowaniu ulic Sulechowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie i Źródlanej w Zielonej Górze. Po godzinie 16:15 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Pobliskie drogi od razu zostały zakorkowane.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Peugeot jechał ul. Sulechowską w kierunku CRS-u. Nagle pierwszeństwo miał wymusić mu kierowca Skody, który wjechał na skrzyżowanie z ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Pojazdy zderzyły się czołowo-bocznie i całkowicie zablokowały dwa pasy ruchu.

Na miejsce wezwano 2 zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Nikt z osób biorących udział w zdarzeniu nie potrzebował jednak pomocy medycznej. Kiedy strażacy zabezpieczyli rozbite osobówki, pomoc drogowa przystąpiła do ich holowania.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia nieustannie prowadzą policjanci. Na pobliskich ulicach stworzyły się długie korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u