Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa Fiaty Seicento (ZDJĘCIA)

19 luty 2019
Autor: 
Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa Fiaty Seicento Redakcja

Można powiedzieć, że to już standard... We wtorek, 19 lutego, przed godziną 21:30 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze w Zielonej Górze ponownie doszło do kolizji. Tym razem zderzyły się dwa pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca czarnego Fiata Seicento skręcał z al. Wojska Polskiego w ulicę Wyszyńskiego. Nagle na środku skrzyżowania w prawy bok uderzył go kierujący bordowym pojazdem, który nadjechał z ulicy Zacisze. Również był to Fiat Seicento.

Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach i nie potrzebowały pomocy medycznej. Na miejsce zdarzenia przybył patrol policji z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Funkcjonariusze nieustannie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu.

Osobówki biorące udział w zdarzeniu zablokowały środek skrzyżowania. Ruch jest znikomy, dlatego nie powoduje to większych utrudnień w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u