Wypadek na Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Sprawca wyprzedzał "na trzeciego" (ZDJĘCIA)

21 luty 2019
Autor: 
Wypadek na Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Sprawca wyprzedzał "na trzeciego" Redakcja

Dwie osoby poszkodowane po wypadku na ulicy Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Sprawca wyprzedzał "na trzeciego". Na trasie występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w czwartek, 21 lutego, po godzinie 16:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Citroen Xsara Picasso jadąc w kierunku Trasy Północnej postanowił wyprzedzać "na trzeciego" kolumnę pojazdów. Nagle zza zakrętu miało wyjechać mu inne auto. Wówczas mężczyzna zwolnił i zjechał tuż przed maskę Citroena C4. Jego kierująca natychmiast zahamowała, "złapała" pobocze, a następnie dachując wpadła do rowu. Wraz z nią podróżowało dziecko.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz dwa patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Przybył również zespół pogotowia, który nieustannie zajmuje się kierującą oraz dzieckiem. Nie wiadomo jeszcze czy zostaną oni przetransportowani do szpitala.

W wyniku zdarzenia zablokowany został pas ruchu w kierunku Trasy Północnej. Policjanci wprowadzili wahadłową organizację ruchu. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u