Policyjny radiowóz czołowo zderzył się z osobówką

22 luty 2019
Autor: 
Fot. Alert Zielona Góra

Poważny wypadek na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze, policyjny radiowóz zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Policyjny radiowóz jechał prawdopodobnie używając sygnalizacji świetlno-dźwiękowej, wówczas czołowo zderzył się z samochodem osobowym marki Renault. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż radiowóz jechał jako pojazd uprzywilejowany. Kierujący przejechał na czerwonym świetle przez skrzyżowanie ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza. Wówczas zderzył się z dwoma pojazdami w tym z jednym - czołowo. 

Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze, w działaniach udział biorą m.in. 4 Zespoły Pogotowia Ratunkowego oraz 5 patroli policji. Występują utrudnienia w ruchu.

Więcej informacji wkrótce.. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u