Poważny wypadek radiowozu z osobówkami w Zielonej Górze. Pięć osób rannych w tym policjanci

22 luty 2019
Autor: 

Pięć osób rannych, w tym policjanci, po zderzeniu radiowozu z dwoma samochodami osobowymi w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Policjanci jechali z użyciem sygnałów świetlno-dźwiękowych. W miejscu zdarzenia występują utrudniana w ruchu.

Policjanci jadący radiowozem, transportowali osobę zatrzymaną, w pewnym momencie mężczyzna stracił przytomność. Funkcjonariusze podjęli decyzję o włączeniu sygnałów świetlno-dźwiękowych, aby jak najszybciej dotrzeć z nieprzytomnym do szpitala, liczyły się każda sekundy, gdyż u mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Niestety, na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza, funkcjonariusze zderzyli się z pojazdem marki Mitsubishi, który nie ustąpił im pierwszeństwa. Policjanci, aby uniknąć zderzenia z tym pojazdem próbowali odbić w lewo, w efekcie zderzyli się czołowo z Renault Clio, które stało po przeciwnej stronie drogi. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Ratownicy udzielali pomocy poszkodowanym. Nieprzytomny, zatrzymany mężczyzna był reanimowany. Medykom udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Łącznie w zdarzeniu rannych zostało pięć osób, wszyscy trafili do szpitala. Wśród poszkodowanych są również policjanci.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, zablokowane są dwa wewnętrzne pasy ulicy Wrocławskiej. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u