Poważny wypadek w Zielonej Górze. Sześć osób jest rannych. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

24 luty 2019
Autor: 
Poważny wypadek w Zielonej Górze. Sześć osób jest rannych Redakcja

Sześć osób rannych, w tym dwoje dzieci - to bilans wypadku, do którego doszło w Zielonej Górze. Na trasie z Jędrzychowa do Zatonia zderzyły się dwa pojazdy. Droga nieustannie jest zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę, 24 lutego, po godzinie 19:25. Tuż przed rondem w kierunku Zatonia czołowo zderzyły się dwa pojazdy - Audi A3 oraz Peugeot Partner. Uderzenie było na tyle silne, że dostawczy Peugeot dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Odpadło od niego nawet koło.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej oraz trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego. - W wyniku zdarzenia rannych zostało sześć osób, w tym dwoje dzieci - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji. Wszyscy zostali już przetransportowali do zielonogórskiego szpitala, w którym przejdą szczegółowe badania.

W międzyczasie na trasę przybyły również patrole z drogówki oraz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Policjanci nieustannie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu. - Droga jest zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy przez pobliskie miejscowości - dodaje podinsp. Barska. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

25.02.18 | Godzina 00:25 - Wprowadzono ruch wahadłowy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u