Zielona Góra: Zderzenie dwóch aut na trasie Jędrzychów-Zatonie. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

02 marzec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch aut na trasie Jędrzychów-Zatonie. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po stłuczce, do której doszło w Zielonej Górze. Na trasie z Jędzychowa do Zatonia zderzyły się dwa samochody osobowe. Pojazdy zablokowały część drogi.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 marca, przed godziną 21:00. To klasyczne najechanie. Kilkaset metrów przed rondem w stronę Zatonia, kierowca samochodu marki Opel z nieznanych przyczyn uderzył w tył Forda. Przód Opla został mocno zniszczony, natomiast na Fordzie nie widać w zasadzie żadnych uszkodzeń.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Przyjechali również strażacy. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowana została jedna osoba. Prawdopodobnie był to kierowca Opla, który uskarżał się na ból brzucha.

Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zablokowały pas ruchu w kierunku ronda. Ruch na trasie jest obecnie bardzo mały, dlatego inni kierowcy nie odczują utrudnień. Wszystko wskazuje na to, że policjanci zakwalifikują stłuczkę jako kolizja drogowa.

Warto dodać, że w ubiegłą niedzielę praktycznie w tym samym miejscu doszło do wypadku, w którym rannych zostało sześć osób, w tym dwoje dzieci. Więcej informacji w artykule: "Poważny wypadek w Zielonej Górze. Sześć osób jest rannych (ZDJĘCIA)".

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u