W Słubicach zaginął 64-latek chorujący na Alzheimera. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)

03 marzec 2019
Autor: 
W Słubicach zaginął 64-latek chorujący na Alzheimera. Trwają poszukiwania KWP Gorzów Wlkp.

Trwają poszukiwania 64-letniego mieszkańca Słubic, który w piątek wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Mężczyzna choruje na Alzheimera. Szukają go policjanci, strażacy oraz mieszkańcy.

Wiesław Sawicki wyszedł z domu w piątek, 1 marca, między godziną 21:00 a 24:00. 64-letni słubiczanin choruje na Alzheimera i ma problem z budowaniem zdań. Ponadto może on nie wiedzieć jak się nazywa oraz gdzie mieszka.

Mężczyzna ubrany był w dniu zaginięcia w czarno-granatową zimową kurtkę i granatowe dżinsy. Nie ma on przy sobie dokumentów, lecz na ręce powinien mieć niebieską opaskę z napisem Alzheimer, o ile jej nie ściągnął.

W poszukiwania 64-latka zaangażowali się strażacy, policjanci oraz mieszkańcy miasta. Z biegiem czasu przeczesywany jest coraz to większy obszar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał być widziany ostatni raz na trasie Słubice - Kostrzyn, kiedy o północy zatrzymywał samochody "na stopa". Miał on przebywać w pobliżu miejscowości Lisów.

Każda osoba posiadająca jakiekolwiek informacje mogące pomóc w poszukiwanach może skontaktować się z rodziną dzwoniąc pod nr tel.: 794556965 lub 791830837 lub Komendą Powiatową Policji w Słubicach (95 759 28 11).

Wygląd zaginionego:

  • Wzrost - 164 cm
  • Włosy - krótkie, czarne
  • Oczy - niebieskie
  • Zarost - 3 dniowy

Fot. KWP Gorzów Wlkp., archiwum rodzinne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u