Złodzieje ukradli auto z wózkiem do przewozu niepełnosprawnej Ani

03 marzec 2019
Autor: 
Złodzieje ukradli auto z wózkiem do przewozu niepełnosprawnej Ani Fot. Agnieszka Szostak

Złodzieje samochodów jak widać nie próżnują. Dziś, pod osłoną nocy, sprzed bloku na jednym z osiedli w Gorzowie Wlkp. skradli 15-letni pojazd marki Volkswagen Passat B5 FL. Samochód przystosowany był do przewozu niepełnosprawnej dziewczynki, w środku był również wózek inwalidzki. 

Samochód zaparkowany był przed blokiem przy ulicy Wróblewskiego 42C w Gorzowie Wielkopolskim z tego też miejsca, w niedzielę, 3 marca, między godziną 1 a 5 w nocy został skradziony. W pojeździe był wózek inwalidzki, którym Pani Agnieszka przewozi swoją niepełnosprawną córeczkę - Anię. Dziewczynka ma 10 lat, urodziła się jako wcześniak w 6 miesiącu ciąży, ważyła wtedy 660g. Choruje teraz na retinopatię wcześniaczą oraz opóźniony rozwój psycho-ruchowy. 

Specjalistyczny wózek jest niezbędny do transportu chorego dziecka m.in. na rehabilitacje lub do lekarza. Zwykłe wyjście na dwór bez wózka okazuje się niemożliwe. Ania zmuszona jest do pozostania w domu. - Wszystkich proszę o udostępnienie i pomoc w odnalezieniu auta. - apeluje mama Ani, Pani Agnieszka Szostak.

Dokładny opis skradzionego pojazdu: VW Passat B5 FL o nr rej. FG1706G kolor niebieski typ: kombi

Tej samej nocy, na tej samej ulicy doszło do kradzieży jeszcze jednego pojazdu marki Audi A6C5.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u