Pożar samochodu w Zielonej Górze. Pojazd zapalił się podczas jazdy (ZDJĘCIA)

14 marzec 2019
Autor: 
Pożar samochodu w Zielonej Górze. Pojazd zapalił się podczas jazdy Redakcja

W czwartek po południu na ul. Wesołej w Zielonej Górze zapalił się samochód osobowy. Kierowca próbował ugasić pożar przy użyciu małej gaśnicy. Spaleniu uległa komora silnika.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15:30. Samochód osobowy marki Citroen Xsara zapalił się podczas jazdy tuż przed skrzyżowaniem ulicy Wesołej z 1 Maja. Ogniem szybko objęta została cała komora silnika. Właściciel pojazdu próbował samodzielnie ugasić pożar przy pomocy małej gaśnicy, lecz akcja okazała się bezskuteczna.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej. Po dojeździe ratowników okazało się, że ogień częściowo zdołał rozprzestrzenić się już do wnętrza osobówki. Strażacy rozwinęli linię gaśniczą i przystąpili do gaszenia samochodu.

Po kilku minutach akcji sytuacja była już opanowana. Pod koniec strażacy dokładnie przelali jeszczę komorę silnika, która w większości uległa spaleniu. Po wszystkim Citroen został zepchnięty na pobliski trawnik.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u