Z Babimostu do Turcji. Coral Travel Poland rozszerza ofertę wylotów

14 marzec 2019
Autor: 
Z Babimostu do Turcji. Coral Travel Poland rozszerza ofertę wylotów Pixabay

Coral Travel Poland jako pierwszy na rynku wprowadza wyloty do Turcji z lotniska w Zielonej Górze/Babimoście.

2019 to kolejny rok rosnącej popularności Turcji jako ulubionego kierunku wakacji polskich turystów. Coral Travel Poland, jako marka o tureckich korzeniach, a jednocześnie lider w sprzedaży tego kierunku wprowadza wakacyjne wyloty właśnie z naszego lubuskiego lotniska.

W 2018 Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Najbardziej popularnym regionem jest Riwiera Turecka.

Z Zielonej Góry do Antalyi

- Jesteśmy liderem w sprzedaży wakacji w Turcji. W poprzednim roku, 40% polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi Klienci, którzy wylecieli z Coral Travel. To cieszy, ale przede wszystkim zobowiązuje – mówi Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Coral Travel Poland. - W sezonie latamy codziennie z 11 głównych lotnisk w Polsce a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo szeroka. Niemniej jednak, już dzisiaj, najbardziej popularne terminy wylotów są wyprzedane, mimo tak wielu lotnisk i tak częstych przelotów. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie Klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody naszych Klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry.

Zielona Góra, to bardzo dobra alternatywa dla turystów z zachodniej Polski. Mimo innych okolicznych lotnisk jak Wrocław czy Poznań, to region, który jest aktywny podróżniczo, a możliwość wylotów z pobliskiego lotniska w Zielonej Górze dodatkowo motywuje. Ponad to, dzięki korzystnemu położeniu lotniska, z dogodnym dojazdem do autostrady A-2 i trasy szybkiego ruchu S-3 oraz magistrali kolejowej Wschód-Zachód, jest doskonałym uzupełnieniem wylotów z Wrocławia czy Poznania.

- Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które świadczy o rosnącym potencjale regionu, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, duże oferowanie rejsów z Wrocławia czy Poznania. Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec. – mówi Piotr Rudzki, z Biura Prasowego PPL. - Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy na to, że jej popularność powtórzy się również w przypadku Zielonej Góry.

Pasażerowie będą mogli podróżować do tureckiej Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września. Rejsy będą wykonywane samolotami z rodziny A320 tureckiego przewoźnika Onur Air.

Obecnie jedynym połączeniem realizowanym w porcie są loty do Warszawy. Ich operatorem są Polskie Linie Lotnicze LOT.

Źródło: CoralTravel, airport.lubuskie.pl

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u