Poważny wypadek w Zbąszynku. Bus z niepełnosprawnymi uderzył w drzewo

15 marzec 2019
Autor: 
Poważny wypadek w Zbąszynku. Bus z niepełnosprawnymi uderzył w drzewo Czytelnik Andrzej

Cztery osoby zostały ranne po wypadku na ul. Kosieczyńskiej w Zbąszynku. Bus przewożący osoby niepełnosprawne uderzył tam w drzewo. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 8:30. Tuż przy moście kolejowym na ul. Kosieczyńskiej, kierowca busa z nieustalonych jeszcze przyczyn wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały osoby niepełnosprawne.

Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Świebodzińscy policjanci zabezpieczyli teren działań, a strażacy ze Świebodzina i Zbąszynka wspólnie z ratownikami medycznymi oraz lekarzami udzielali pomocy wszystkim poszkodowanym. W międzyczasie do miasta przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby. Najciężej ranna, około 70-letnia kobieta, została przetransportowana do szpitala w Zielonej Górze przez załogę LPR. Pozostała trójka trafiła do szpitali naziemnymi zespołami pogotowia.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Swoje czynności nieustannie prowadzą tam policjanci oraz strażacy. Zdarzenie można objechać przez miejscowość Chlastawa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u