Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Jedna osoba poszkodowana

15 marzec 2019
Autor: 
Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Jedna osoba poszkodowana Fot. Czytelnik

Na prostym odcinku z Drzonkowa do Suchej, samochód osobowy wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Na miejscu pracowały służby ratownicze a droga była zablokowana. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

W piątek, 15 marca, kilka minut przed godziną 17 na drodze z Drzonkowa do Suchej, samochód osobowy marki honda wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Suchej. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która decyzją ratowników trafiła do zielonogórskiego szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci z wydziału ruchu drogowego, w miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u