Gorzów Wlkp.: Rozszczelnienie substancji chemicznej w centrum handlowym. Trzy osoby ranne

22 marzec 2019
Autor: 
Rozszczelnienie substancji chemicznej w centrum handlowym. Trzy osoby ranne Gorzowianin.com

W piątkowe południe doszło do rozszczelnienia substacji chemicznej w pralni w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie. Trzy osoby zostały poszkodowane. Straż pożarna ewakuowała wszystkich klientów i pracowników galerii.

Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. - Według wstępnych ustaleń doszło do uwolnienia się oparów ze zbiornika z benzyną ekstrakcyjną w pralni znajdującej się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Trzy osoby zostały poszkodowane i przekazane pod opiekę pogotowia. Na szczęście nie doszło do pożaru - komentuje dla portalu gorzowianin.com - Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Wszyscy klienci i pracownicy centrum handlowego Nova Park zostali ewakuowani. Trwa akcja służb. Poszkodowani zostali już zabrani karetkami pogotowia do szpitala.

Godzina 17:00 - Oświadczenie Dyrektora Nova Park, Pana Macieja Tatały: - Informujemy, że w piątek 22 marca 2019 r. około godziny 12.00 doszło do uwolnienia się substancji chemicznej w pralni Renthoff Express w NoVa Park. Na miejsce od razu zostały wezwane straż pożarna, policja oraz pogotowie. Zarządzono również ewakuację centrum. Trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. W tym momencie trwa akcja służb. Jak tylko odpowiednie służby na to pozwolą, Centrum ponownie zostanie otwarte dla Klientów i najemców.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u