Tragiczny finał pożaru altany w Żarach. Strażacy natrafili na zwęglone ciało (ZDJĘCIA)

26 marzec 2019
Autor: 
Tragiczny finał pożaru altany w Żarach. Strażacy natrafili na zwęglone ciało KP PSP Żary

Tragicznie zakończył się z pozoru niegroźny pożar w Żarach. W spalonej altanie strażacy znaleźli spalone ciało jednej osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 marca, o godzinie 21:02. To właśnie wtedy żarscy strażacy otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze altanki przy ul. Kruczej. Do akcji wyruszyły dwa zastępy gaśnicze.

Kiedy pierwszy samochód dojechał we wskazane miejsce, ogniem objęty był już cały budynek. - Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru, a następnie przeszukaniu pomieszczeń pod kątem obecności osób poszkodowanych - relacjonują strażacy.

Ratownicy, którzy przeczesywali pogorzelisko natrafili wewnątrz altanki na zwęglone zwłoki. Wówczas na miejsce przybył zespół pogotowia oraz patrol straży miejskiej. Powiadomiono również policję i prokuratora.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u