Pożar mieszkania na Objazdowej w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

31 marzec 2019
Autor: 
Pożar mieszkania na Objazdowej w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

W jednym z bloków przy ul. Objazdowej w Zielonej Górze doszło do pożaru mieszkania. Straż pożarna ewakuowała lokatorów. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.

Strażacy zostali wezwani na miejsce po godzinie 16:30. Pożar wybuchł w jednym z lokali na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Objazdowej 13. Ogień szybko rozprzestrzenił się po mieszkaniu.

Do akcji zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy weszli do płonącego lokalu od wewnątrz, ale również z drabiny mechanicznej. W międzyczasie konieczna okazała się ewakuacja mieszkanców budynku, ponieważ na klatce schodowej znajdowało się dużo dymu. Ponadto jednej z lokatorek trzeba było podać tlen. Kobieta została przekazana pod opiekę zespołu pogotowia.

Pożar został już opanowany, lecz długo zajmie strażakom jego dogaszanie. Dokładna przyczyna nie jest jeszcze znana. Na miejscu pracuje zielonogórska policja.

Godzina 17:40 - Strażacy zakończyli już swoje działania i powrócili do jednostek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u