Tragiczny wypadek na DW156. Zginął 18-latek a 6 osób został rannych

23 kwiecień 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek na DW156. Zginął 18-latek a 6 osób został rannych KPP Strzelce Kraj.

W nocy z 22 na 23 kwietnia doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Niestety w jego wyniku zginął 18-latek, a sześć pozostałych osób zostało przewiezionych do szpitala. W związku ze zdarzeniem droga przez kilka godzin była nieprzejezdna, wyznaczono objazdy.

Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali około północy. Z informacji wynikało, że na Drodze Wojewódzkiej numerr 156 na wysokości Wielisławic doszło do wypadku drogowego w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe. Pomimo, to w zdarzeniu śmierć poniósł 18-latek. Sześć pozostałych osób zostało przewiezionych do szpitala głównie z obrażeniami kończyn i głowy. Wszystkie osoby ranne były przytomne.

W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy osobowe marki renault i seat. Z uwagi na fakt, że uszkodzone samochody znajdowały się po obu stronach drogi, trasa była nieprzejezdna przez kilka godzin, dlatego wyznaczono objazdy. Na miejscu pracowali również policjanci z wydziału kryminalnego, którzy pod nadzorem prokuratora zbierali materiał dowodowy. Dokładane przyczyny tego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u