Wypadek z udziałem karetki pogotowia. Jedna osoba poszkodowana

26 kwiecień 2019
Autor: 
Wypadek z udziałem karetki pogotowia. Jedna osoba poszkodowana Fot. Pomoc Drogowa Anhol/gorzowianin.com

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Skwierzynie. Kierowca karetki pogotowia ze szpitala w Gorzowie zderzył się z citroenem, a następnie uderzył w zaparkowane auto i motocykl. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania.

W piątek 26 kwietnia koło godz. 12 przy ul. Gorzowskiej w Skwierzynie doszło do wypadku z udziałem karetki pogotowia ratunkowego z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie i samochodu osobowego marki citroen. Na miejsce została wysłana policja i kolejna karetka pogotowia.

- Według wstępnych ustaleń kierowca karetki pogotowia wyprzedzał samochód ciężarowy, przed którym jechał samochód osobowy marki citroen. Kierowca osobówki chciał skręcić w lewo, wtedy doszło do zderzenia karetki pogotowia i citroena. Po tym jak karetka zderzyła się z osobówką uderzyła jeszcze w zaparkowane auto i skuter na poboczu przy pobliskiej posesji – komentuje dla portalu gorzowianin.com - Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Jak podkreśla rzeczniczka policji, kierowca karetki podczas wyprzedzania nie miał włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, więc nie jechał jako pojazd uprzywilejowany. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Na ten moment nie wiadomo kto zostanie ukarany mandatem. Kierowca citroena został zabrany do szpitala na badania. Ulica Gorzowska w Skwierzynie jest przejezdna.

Źródło: gorzowianin.com

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u