Samochód ciężarowy wjechał pod pociąg. Kierowca cudem uniknął śmierci

26 kwiecień 2019
Autor: 
Samochód ciężarowy wjechał pod pociąg. Kierowca cudem uniknął śmierci Fot. Ziibii

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło na przejeździe kolejowym na ulicy Sobieskiego w Świebodzinie. Naczepa ciężarówki została rozerwana przez pociąg towarowy. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 kwietnia, kilkanaście minut przed godziną 19 na strzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Sobieskiego w Świebodzinie. Naczepa samochodu ciężarowego została dosłownie rozerwana przez pociąg towarowy. Na drogę wypadł przewożony ładunek. O wielkim szczęści może mówić kierowca ciężarówki, któremu nic się nie stało.

Po zderzeniu wykoleił się jeden z pustych wagonów typu cysterna do przewozu substancji ropopochodnych. Uszkodzony został również przejazd kolejowy. W bezpiecznej odległości, na drugim torze zatrzymał się inny skład. W zdarzeniu nikt nie został ranny. 

Ruch pociągów na trasie Berlin - Warszawa jest wstrzymany w obu kierunkach. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu zarówno pociągów jak i samochodów. 

Na miejscu pracują świebodzińscy policjanci, nie wiadomo jak doszło do tego feralnego zdarzenia.

Więcej informacji: Pijany Ukrainiec wjechał pod pociąg. Miał 1,3 promila

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u