Pijany Ukrainiec wjechał w płot w Zielonej Górze. Miał ponad 2 promile

28 kwiecień 2019
Autor: 
Pijany Ukrainiec wjechał w płot w Zielonej Górze. Miał ponad 2 promile Redakcja

Kilkanaście minut po godzinie 1 w nocy na ulicy Jędrzychowskiej w Zielonej Górze  samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji.

W niedzielę, 28 kwietnia, kilkanaście minut po godzinie 1 w nocy na ulicy Jedrzychowskiej kierujący samochodem osobowym marki Nissan, na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w płot. W wyniku zdarzenia zniszczone zostały dwa przęsła płotu, ceglany murek oraz klimatyzator.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, funkcjonariusze przebadali kierującego alkomatem. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Obywatel Ukrainy miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany i przebywa obecnie w policyjnym areszcie. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Oficer Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Jest to feralny zakręt, w tym miejscu bardzo często dochodzi do podobnych zdarzeń.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u