Ktoś porzucił rower miejski przy parkingu w Zielonej Górze

28 kwiecień 2019
Autor: 
Ktoś porzucił rower miejski przy parkingu w Zielonej Górze Redakcja

Z chwilą pojawienia się rowerów miejskich w Zielonej Górze coraz częściej słyszymy o ich dewastacjach czy porzucaniu. Nie inaczej jest tym razem. W sobotę 27 kwietnia, ktoś porzucił wypożyczony rower na trawniku przy parkingu na ulicy Spółdzielczej w Zielonej Górze.

Porzucony rower zaparkowany jest na jednym z trawników przy parkingu na ulicy Spółdzielczej w Zielonej Górze, około 500 metrów od najbliższej stacji numer 1125 przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego oraz Kupieckiej. O fakcie powiadomiona jest już firma nextbike, na miejsce został wysłany serwis, który zabezpieczy rower i przewiezie go do stacji wypożyczania.

Aby wypożyczyć rower, należy założyć konto i uiścić opłatę inicjalną w wysokości minimum 10 złotych. Pierwsze dwadzieścia minut jazdy zawsze jest darmowe, po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata w wysokości 2 złotych. Każda kolejna rozpoczęta godzina kosztuje 4 złote. 

Więcej informacji na stronie Zielonogórskiego Roweru Miejskiego.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u