Wjechał w barierki w Zielonej Górze i uciekł. Miał prawie 2 promile (ZDJĘCIA)

02 maj 2019
Autor: 
Wjechał w barierki w Zielonej Górze i uciekł. Miał prawie 2 promile Redakcja

Samochód osobowy wjechał w barierki oddzielające drogę od chodnika na wiadukcie przy ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Kierowca od razu uciekł z miejsca zdarzenia, był nietrzeźwy.

W środę, 1 maja, około godziny 23:30 na wiadukcie na ul. Zjednoczenia kierowca pojazdu marki Ford Galaxy jadąc w kierunku Przylepu na łuku drogi wjechał w barierki oddzielające jezdnię od chodnika. Pojazd musiał poruszać się z nadmierną prędkością o czym świadczą uszkodzenia infrastruktury drogowej oraz samego auta.

Na miejsce zdarzenia wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator z rozbitego pojazdu oraz zabezpieczyli wyciek substancji ropopochodnej. Przybył również patrol policji z drogówki.

Z relacji świadków wynika, że tuż po zdarzeniu kierowca Forda oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejscu pozostał jednak pasażer wraz z psem. Ponadto świadkowie twierdzili, że zarówno kierujący jak i pasażer mogą być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, który pozostał na miejscu twierdził, że pojazd został zepchnięty przez inny samochód kierowany przez kobietę.

- Kierujący to 34-latek, został zatrzymany przez policjantów. Miał prawie 2 promile alkoholu. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u